Dziś 33 Niedziela Zwykła.

O godz. 18.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.

Dziś obchodzimy również Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na potrzeby prześladowanych chrześcijan w Libanie.

 W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna w środę i piątek od 16.00 do 18.00.

Jeszcze tylko jutra pół godziny przed mszą św. wieczorną modlimy się w intencji zmarłych polecanych w wypominkach, a następnie sprawujemy mszę św. w ich intencji.

Za tydzień będziemy obchodzili Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, czyli kończymy rok liturgiczny.

Za tydzień w niedzielę będziemy gościliw naszej parafii o. Polikarpa, franciszkanina z Ukrainy, dokładnie Husiatynia. Będzie on głosił Słowo Boże na wszystkich mszach św., a po nich będzie można złożyć ofiarę do puszek na odbudowę kościoła w Husiatyniu.

Za dwa tygodnie natomiast będziemy się modlić o pokojowe rozwiązanie kryzysu migracyjnego na granicy polsko-białoruskiej oraz odbędzie się zbiórka Caritas na pomoc dla migrantów.

Za tydzień po mszy św. o 12:00 kolejne spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

 Na furcie klasztornej możemy nabyć prasę katolicką.

Przypominamy i prosimy, by w kościele mieć zasłonięte usta i nos.

Drodzy Parafianie i Goście, serdecznie dziękujemy Wam za życzliwość, za modlitwy, ofiary i wszelką pomoc. Niech dobry Bóg obdarzy Was pokojem.

ZAPROSZENIE

Drodzy Młodzi Przyjaciele!

Przed nami kolejny Światowy Dzień Młodzieży. W tym roku papież Franciszek chce, byśmy świętowali go w ostatnią niedzielę roku liturgicznego 21 listopada w uroczystość Chrystusa Króla.

Bądźmy razem w tę Niedzielę Młodych, a szczególnie w czasie spotkania z Chrystusem na Eucharystii. Rozpoczniemy Ją we wrocławskiej katedrze o godzinie 15.00. Zaproście w moim imieniu Waszych przyjaciół, znajomych, kolegów i koleżanki oraz wszystkich tych, którzy czują się młodzi duchem.

Przybądźcie, by doświadczyć Bożego działania, które ma moc zacząć nowy etap w Waszym życiu. By nasze spotkanie było dla nas bezpieczne zabierzmy ze sobą maseczki i zechciejmy stosować się do wszystkich obowiązujących zasad. Do zobaczenia we Wrocławiu

+ Józef Kupny
Arcybiskup Metropolita Wrocławski